Word Kartta indirim
Arama Sonuçları
SIRA ÜRÜN KODU ÜRÜN ADI MARKA STOK PEŞİN FİYAT VADELİ FİYAT ( 3 AY )
Hakkımızda
İZMİRLİOĞLU RULMAN,1992 yılında Denizli'de kurulmuştur. Denizli ve çevre illerdeki endüstriyel kuruluş ve ticari müşterilere hizmet etmeyi hedeflemiştir.
2004 yılında İzmir'de kurulan İZMİRLİOĞLU OTOMOTİV İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ile İthalata yönelerek, satmış olduğu ürün gamını yurtdışından temin ederek, Türkiye çapında toptan satış yapmaya başlamıştır.

Misyonumuz

Misyonumuz, hizmet ettiğimiz sektöre yönelik olarak tüm ürünlerde aranılanın bulunduğu tek adres olmak ve sanayi ile ilgili gelişmelerin ve yeniliklerin ilk uygulayıcısı olmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, kendimizi onların yerine koyup ihtiyaçlarını önceden belirler, bizi en yakın destekçileri olarak hissetmeleri için daha iyi hizmet ve kaliteli ürün anlayışından asla taviz vermeyiz.

Ödeme ve Sipariş Koşulları

1- Verilen siparişlerin ödemesinde, senet ile ödeme kabul edilmemektedir.
2- Vadeli satışlarımızda 5 aydan fazla vade yapılamamaktadır.
3- Fiyatlarımız TL bazında olup, günlük kur üzerinden değişmektedir. Bu nedenle opsiyonlu fiyat istediğiniz taktirde firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.
4- Siparişlerinizden sonra hatalı ürün bildirim ve iade süresi 3 gündür. Ambalajı bozulan ürünlerin, kesinlikle iadesi alınmamaktadır.
5- 1.000,00 TL üzeri alımlarda kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır.
6- Online ürün arama sisteminden kaynaklanan adet hataları için firmamız sorumlu değildir. Bu gibi sorunlarda lütfen firmamızla iletişime geçiniz.
7- Peşin fiyatlar için firmamız ile iletişime geçiniz.